KONST / Litografier / Färglitografi 11424588
nr 1142 4588
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Stanislaw Zoladz (f. 1952), 1999,237/300, kustklippor, motivet: 41x60
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:48:56
800 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz